کد خبر: 970449 A

دوومیدانی قهرمانی باشگاههای ایران؛

در دومین مرحله از بیست و چهارمین دوره رقابتهای قهرمانی دو و میدانی آقایان باشگاههای کشور، سپاهان با اقتدار در صدر جدول قرار دارد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، سرپرست تیم دو و میدانی فولاد مبارکه سپاهان با اعلام درخشش دونده‌های طلایی پوش سپاهان گفت: در رقابت های هفته دوم دو و میدانی لیگ باشگاه های کشور قهرمانان سپاهان موفق به کسب 8 مدال طلا ، 8 مدال نقره و  8 مدال برنز و جمعا 24 مدال ارزشمند این رقابت ها شد و به درخشش خود در این فصل لیگ دو و میدانی بزرگسالان کشور ادامه دادند.

عزیزاله مشفقی کیفیت رقابت های مرحله دوم را به مراتب بهتراز هفته اول دانست و افزود: تیم ما در مرحله نخست با وجود این که ماده نیمه ماراتن هم برگزار شد و ما نیز دو ورزشکار در این ماده داشتیم توانست با 21 امتیاز اختلاف صدرنشین جدول این رقابت ها شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر و در مجموع رقابت های دو مرحله لیگ، سپاهان قهرمان دو و میدانی لیگ دو و میدانی کشور است، خاطر نشان کرد: در مجموع دو مرحله تیم دو و میدانی فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با کسب 477 امتیاز مقام نخست را به خود اختصاص داده است، تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد با کسب 434 امتیاز در جایگاه دوم و تیم دانشگاه آزاد اسلامی نیز در رده سوم این رقابت ها قرار  دارند.

مرحله سوم و نهایی رقابت های قهرمانی دو و میدانی باشگاه های کشور در بخش آقایان در روزهای 10 و 11 مهر ماه 99 و در بخش بانوان 12 و 13 مهر ماه 99 در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار و تیم های قهرمان مشخص و معرفی خواهند شد.

ایلنا استان اصفهان لیگ برتر دو و میدانی تیم دو و میدانی سپاهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر