کد خبر: 970221 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه بخش اعظم نمایشگاه کتاب تبریز به شکل مجازی برگزار می‌شود، گفت: با توجه به شرایط کرونایی جامعه، امسال با سبک و روش متفاوتی نمایشگاه کتاب تبریز برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، محمد محمدپور در گفت‌وگو باخبرنگاران، با بیان اینکه امسال نمایشگاه کتاب به شکل سال‌های گذشته برگزار نخواهد شد، اظهار کرد: شکل و شیوه جدید برگزاری نیز همچنان در حال بررسی بوده و بخش مهمی از نمایشگاه به شکل مجازی و بخشی هم با مشارکت خود کتابفروشی‌ها به شکل طرح فروش فصلی کتاب(طرح بهارانه، تابستانه، پاییزه) برگزار خواهد شد.

وی با تاکید بر این‌که برگزاری نمایشگاه کتاب به شکل سال‌های گذشته عملا امسال امکان پذیر نیست، اما نخواهیم گذاشت این نمایشگاه تعطیل شود، افزود: احتمالا، نمایشگاه کتاب تبریز در فصل زمستان و از دی ماه تا اسفند ماه سال‌جاری و با شیوه جدید برگزار شود.

وی با تاکید بر اینکه سال گذشته در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز نزدیک 13 میلیارد تومان کتاب به فروش رفت، خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت شیوع کرونا، امسال نمایشگاه مطبوعات آذربایجان شرقی هم امکان برگزاری نخواهد داشت.

آذربایجان شرقی جامعه دی ماه فرهنگ و ارشاد اسلامی نمایشگاه کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر