کد خبر: 969695 A

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی نیشابور :

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از تصادف یک دستگاه خودروی سمند با کامیون حامل خاک در محور قدیم نیشابور-سبزوار محدوده روستای شوراب خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از نیشابور ، مصطفی افشار نیک در تشریح این خبر گفت: روز پنجشنبه طی تماس با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ نیشابور مبنی بر تصادف خودروی سواری با کامیون، آمبولانس پایگاه اورژانس جاده ای نصرآباد و بالگرد اورژانس جهت امدادرسانی به محل اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: این حادثه چهار نفر مصدوم داشت که ٣ مصدوم توسط بالگرد به مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی ۲۲ بهمن نیشابور منتقل شدند و یک مصدوم که زیر خاک مدفون شده بود تلاش‌ها برای نجات وی نتیجه نداد.

افشارنیک اعلام کرد: حال دیگر مصدومین نیز مساعد نیست؛ تلاش همکاران ما در بیمارستان برای نجات جان مصدومین ادامه دارد.

مدیر فنی و عملیات سازمان آتش نشانی که در محل حاضر بود گفت: این حادثه ۴ مصدوم داشت که ٣ مصدوم قبل از رسیدن نجاتگران از خودرو خارج شده و بوسیله آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.

امیرجوریان افزود: نیروهای عملیاتی با استفاده از ابزار تخصصی نجات، اقدام به ایجاد فضا نموده و پدر خانواده که محبوس شده و فوت کرده بود را خارج کردند و متاسفانه پس از بازگشت از محل حادثه، طی تماس با اورژانس با خبر شدیم که فرزند ٨ ساله خانواده فوت و وضع فرزند دیگر وخیم است.

پدر تصادف خاک فوریت های پزشکی مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر