کد خبر: 969639 A

امام جمعه قزوین در حاشیه بازدید از غرفه شور عاطفه‌ها:

امام جمعه قزوین گفت: کمک به دانش‌آموزان محروم می‌تواند در علم و دانش و شور و نشاط مدرسه‌ها نقش داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حجت الاسلام عبدالکریم عابدینی در حاشیه بازدید از غرفه "شور عاطفه‌ها" که به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید مدارس در میدان آزادی قزوین برپا شده است، اظهار کرد: شور عاطفه‌ها نیاز به توضیح و تفسیر ندارد، زیرا کسانی که عواطف انسانی در آنها موج می‌زند و فقر و نیاز هم نوعان خود را نمی‌پسندند و توان تحمل آن را ندارند، در این صحنه حاضر می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اذعان کرد: حضور مردم از هر قشری در شور عاطفه‌ها برای کمک به نیازمندان استان خود همان نگاه مواساتی است که ابتدای شیوع کرونا انجام گرفت.

وی تاکید کرد: در این ایام همزمان با شروع مدارس و سال تحصیلی آموزش دانش آموزان، این شور عاطفه‌ها برای رفع نیازمندی دانش آموزان و دانشجویان محروم و نیازمند فعال شده است.

امام جمعه قزوین تصریح کرد: کمک به دانش‌آموزان محروم می‌تواند در علم و دانش و شور و نشاط مدرسه‌ها نقش داشته باشد، ماهم برای انجام وظیفه خود در شور عاطفه‌ها حضور پیدا کردیم.

حجت الاسلام عابدینی در پایان درباره معنای کمیته امداد گفت: کمیته امداد یعنی مددرسانی و دستگیری و حمایت از ضعیفان و این وظیفه دینی و سفارش‌های قرآنی برای همه مردم است.

دانش آموزان دانش آموزان و دانشجویان شور و نشاط علم و دانش مدرسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر