کد خبر: 969265 A

در حکمی از سوی عباس امینی زاده، حامد رضوانی به عنوان ریاست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس منصوب و جایگزین الیاس محسنی رئیس سابق این سازمان شد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، عباس امینی‌زاده در آیین معارفه سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی که با حضور معاونین و جمعی از مدیران برگزار شد، اظهار کرد: تغییرات مدیریتی و اداری با نگاه تحول در هر بخش انجام می شود.

وی افزود: شاید برخی متوجه چگونگی ارائه خدمات در این شرایط سخت اقتصادی نباشند، اما شرایط جامعه نشان دهنده مشت‌های این مسیر است.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه سیستم و فرد، مکمل یکدیگر هستند و باید توان و تلاش متقابل با یکدیگر داشته باشند، تصریح کرد: نوع ارتباط فرهنگی و اجتماعی که با مردم، نخبگان و غیره داریم، ظرافت کار فرهنگی را دوچندان می‌کند.

امینی‌زاده بیان کرد: شهرداری سازمانی است که همه بخش‌ها با مردم ارتباط مستقیم دارد و گاهی نیز باید پاسخگوی مسائلی باشیم که مسئولیت آن به عهده شهرداری نیست.

این مقام مسئول گفت: هماهنگی بین بخشی و شناخت خوب از مجموعه، دو مسئله مهم در انتخاب مدیران شهرداری بندرعباس است.

حامد رضوانی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت برنامه ریزی در تربیت بدنی و ورزش و دارای ١٥ سال سابقه کار در شهرداری بندرعباس می باشد.

همچنین رئیس جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس پیش از این در مسئولیت های زیر به خدمت مشغول بوده است که گزیده ای از آن را در زیر می خوانید:

*سه سال مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس

*عضو هیئت ریس انجمن هنر های نمایشی استان هرمزگان در دودوره

*رئیس کانون بسیج هنرمندان بندرعباس

*بالای ۲۰ سال سابقه هنری و فرهنگی در انجمنهای هنری استان هرمزگان

*مدیر مسئول ماهنامه پیام هرمزگان

*مدیر تیم های تیراندازی باکمان شهرداری بندرعباس در رقابتهای لیگ برتر

*بیش از ٢٠سال سابقه فعالیت در تئاتر هرمزگان به عناوین مختلف بازیگری،کارگردانی،نور پردازی و سابقه بازی در نمایش های رادیویی در صداوسیمای مرکز خلیج فارس

امور بین الملل بسیج شهرداری معارفه برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر