کد خبر: 969042 A

با حضور معاون بنیاد ملی نخبگان کشور؛

با حضور معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان کشور رضا کیپور به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان سمنان معارفه شد.

به گزارش ایلنا از سمنان، آریا الستی ضمن تقدیر از زحمات ۱۰ ساله داود فیض، رئیس سابق بنیاد نخبگان استان سمنان که از مدیران موفق این بنیاد به حساب می آیند، افزود: بنیاد نخبگان همانطور که مقام معظم رهبری تاکید کردند یک بنیاد ملی، راهبردی بوده و یک سازمان رقیب و موازی برای سایر دستگاه های اجرایی نیست.

وی گفت: نباید از بنیاد نخبگان انتظار جریان‌سازی مثبت مالی در استان‌ها داشته باشیم و برنامه ریزی و هماهنگی بین نهادی از وظایف اصلی بنیاد نخبگان است که در اساسنامه آن نیز درج شده است.

الستی یادآورشد: توانمندسازی ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها و به کارگیری نخبگان با استفاده از ظرفیت‌های هماهنگی، برنامه ریزی و تعامل بین دستگاه هایی نیز از وظایف اصلی این بنیاد است.

وی ادامه داد: تعامل دو سویه بنیاد نخبگان با سایر دستگاه‌های اجرایی استان به منظور افزایش حضور و اثرگذاری نخبگان در محیط های کاری خود، بسیار حائز اهمیت است.

 معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان کشور تصریح کرد: استان سمنان یکی از استان هایی است که به بنیاد نخبگان نگاهی مثبت در راستای هماهنگی بین دستگاهی داشته و این مهم بسیار حائز اهمیت است.

وی بیان کرد: امکان دادن به نخبگان برای جریان سازی مثبت در سطح استان امری بسیار ارزشمند است که از مسئولان استان به واسطه این رویکرد تقدیر و تشکر دارم.

تکریم و معارفه معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان بنیاد نخبگان سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر