کد خبر: 968963 A

روز گذشته در آذربایجان شرقی اتفاق افتاد ؛

عصر دیروز کودک خرسالی که مشغول دوچرخه سواری در انتهای خیابان طالقانی تبریز بود به داخل کانال حفاری شده در این خیابان سقوط کرده و پس از جراحات جان خود را از دست می‌دهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، عصر دیروز کودک خردسالی که مشغول دوچرخه سواری در انتهای خیابان طالقانی تبریز بود به داخل کانال حفاری شده در این خیابان سقوط کرده و پس از جراحات وارده هنگام رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد. اهالی این منطقه تبریز با اطلاع از مرگ دلخراش کودک دوچرخه‌سوار نسبت به سهل انگاری مسئولان شهری در ایمن سازی محل حفاری اعتراض کردند.

دادستانی تبریز بلافاصله به این اتفاق واکنش نشان داده و از نیروی انتظامی خواسته است تا با حضور در محل حادثه و بررسی دقیق علت حادثه، از میزان دقت و رعایت نکات ایمن سازی گزارشی تهیه کند. علیلو همچنین وعده داده است تا درصورت وجود مقصر احتمالی، با مسببین حادثه برخورد جدی شود.

همچنین در پی اعتراض اهالی طالقانی، برخی از مسئولان استانی و انتظامی از جمله فرماندار تبریز در بین مردم حاضر شده و از کم و کیف ماجرا از نزدیک باخبر شدند. هنوز معلوم نیست حفاری مذکور توسط کدام سازمان و اداره‌ای انجام یافته است.

بیمارستان دوچرخه سواری فرماندار مرگ نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر