کد خبر: 968908 A

فرمانده انتظامی البرز خبر داد:

فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری 6 نفر از اراذل و اوباش در شهرک "جهان نما" که با عربده کشی و ایجاد درگیری باعث برهم زدن نظم عمومی شده بودند، خبر داد.

به گزارش ایلنا از البرز، سردار‌ عباسعلی محمدیان در تشریح این خبر بیان داشت: در پی تماس تعدادی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 و اعلام درگیری و شرارت تعدادی از اوباش در شهرک "جهان نما"، بلافاصله ماموران برای بررسی موضوع به محل درگیری اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل درگیری مشخص شد، 6 نفر از اراذل و اوباش سابقه دار به علت برخی خصومت های شخصی با یکدیگر درگیر شده و ضمن برهم زدن نظم عمومی باعث ایجاد رعب و وحشت در میان شهروندان شده اند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: بلافاصله ماموران وارد عمل شده و ضمن مهار آنها، در یک عملیات منسجم پلیسی هر 6 نفر را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

سردار محمدیان با بیان اینکه متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به پلیس امنیت عمومی استان منتقل شدند، خاطرنشان کرد: برخورد به موقع پلیس با اوباش در شهرک "جهان نما" موجب رضایت مردم این منطقه شده و شهروندان قدرشناس با نصب بنر از اقدامات پلیس در برخورد با مخلان امنیت تشکر کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر