کد خبر: 968802 A

مدیر امور شعب بیمه تجارت نو:

مدیر امور شعب و نمایندگان بیمه تجارت نو کشور از برنامه‌ریزی برای ارتقا کمی و کیفی خدمات بیمه ای خبر داد و تصریح نمود: هیچ محدودیتی برای ارائه خدمات بیمه ای نداریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، قاسم قشقاوی در کنفرانس خبری با خبرنگاران اظهار کرد: بیمه تجارت نو دارای دو دسته بیمه گذار شامل؛ بیمه گذاران خرد و بیمه گذاران کلان است که بیمه‌گذاران کلان شامل راهداری، پست بانک، بانک تجارت و دانشگاه پیام نور است.

وی با اشاره به آغاز به کار شرکت بیمه تجارت نو اظهار کرد: در حال حاضر حدود 30 شعبه فعال بیمه تجارت نو در سراسر کشور دایرشده است که درصدد هستیم در چند استان دیگر که محدودیت شعبه نداریم شعب خود را فعال کنیم.

مدیر امور شعب و نمایندگان بیمه تجارت نو کشور از اهدافی که بیمه تجارت نو برای آینده خود ترسیم کرده است اظهار کرد: در زمینه اهداف کوتاه مدت مهمترین برنامه ما افزایش کمی تعداد نمایندگان بیمه و در بلندمدت هدف اصلی ما ارتقا فنی و کیفی خدمات بیمه است.

قشقاوی در بخشی از سخنانش به شرکت‌های بیمه‌ای و لزوم رقابت بین شرکت‌ها برای ارائه خدمات بهتر اشاره کرد و گفت: تلاش می‌کنیم با ارتقا کمی و کیفی خدمات، مشتریان را جذب کنیم که نمونه آن را به صورت غیرحضوری در ایام شیوع بیماری کرونا داشتیم که حضور فیزیکی کارشناس در صحنه را به صفر رساندیم و همه کارها به صورت مجازی ارائه میگردد.

وی یکی از شاخص‌های توسعه یافتگی جوامع را ارتقا پوشش بیمه‌ای دانست و تصریح کرد: در همین راستا برای جا انداختن فرهنگ بیمه بین مردم تلاش خواهیم کرد. لذا، کمک و یاری رسانه‌ها می تواند نقش موثری در این خصوص داشته باشند.

قشقاوی خاطرنشان کرد: بیمه تجارت نو هیچ محدودیتی برای ارائه انواع خدمات بیمه‌ای ندارد و در تمام رشته‌های بیمه عمر، درمان، خسارت خودرو خدمات خود را به بینه گذاران ارائه نماید.

مدیر امور شعب و نمایندگان بیمه تجارت نو کشور یکی از اقدامات ارزنده این بیمه در زمینه پوشش بیمه‌ای را مربوط به ماجرای سیل سال گذشته دانست و گفت: در آن ایام بیش از 50 درصد خسارت‌های پرداخت شده از سوی بیمه تجارت نو و عمدتا برای مددجویان کمیته امداد انجام شد که رقمی نزدیک به 80 میلیارد تومان بود.

قشقاوی در خاتمه گفت: یکی دیگر از فعالیت‌های بیمه تجارت نو، مربوط به بازار سرمایه و فعالیت این شرکت با نماد "بنو" است. لذا، از بین 30 شرکت بیمه فعال در بورس، بیمه تجارت نو بیشترین روزهای موفق خود را داشته و حتی در اصلاحات اخیر هم کمتر دچار مشکل شده است.

تجارت دانشگاه پیام نور رسانه سرمایه برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر