کد خبر: 968761 A

معاون استاندار خبر داد:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: ورود کاروان‌های پیاده به این استان در ایام پایانی ماه صفر ممنوع است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، حسن جعفری در این خصوص افزود: در روزهای پایانی ماه صفر سالهای گذشته مردم عزادار نقاط مختلف ایران اسلامی طبق سنت چند ساله در قالب کاروان‌های پیاده عزاداری برای شرکت در مراسم سالروز رحلت پیامبر اسلام (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت امام رضا (ع) در حرم مطهر رضوی به مشهد سفر می‌کردند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه هنوز این استان در وضعیت قرمز از نظر شیوع کرونا قرار دارد، امسال نمی‌توانیم پذیرای این عزیزان و کاروان‌های پیاده عزاداری در مشهد باشیم و از آنان درخواست می‌کنیم به این استان سفر نکنند و ثبت نام برای کاروان پیاده در این زمینه انجام نشود. 

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در خراسان رضوی گفت: امیدواریم در زمان مناسب با از بین رفتن کرونا بتوانیم پذیرای زائران امام رئوف (ع) در مشهد باشیم.

وی افزود: در این جلسه وضعیت استان و روند درمان و شرایط بیماران کرونایی بررسی شد و هنوز در وضعیت قرمز و هشدار در این زمینه قرار داریم و روند نزولی ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در این استان متوقف شده است.

ابتلا به بیماری خراسان رضوی درمان مشهد کاروان های پیاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر