کد خبر: 968338 A

فعال اقتصادی در حوزه چرم البرز مطرح کرد:

یک فعال اقتصادی در حوزه چرم با اشاره به حرکت های گام به گام در مسیر معرفی البرز به عنوان یک کشور صادر کننده محصولات چرمی اظهار کرد: جهش تولید را محور اصلی قرار داده ایم‌، ضروری است با حرکت پر شتاب در تکمیل و ایجاد زیرساخت های لازم و رفع موانع موجود، برند سازی و حضور فعال در بازار های بین المللی را در دستور کار ویژه‌ قرار دهیم.

به گزارش ایلنا از البرز جلال حسینی‌خواه ، موفقیت کشورهای پیشرو در صادرات را حاصل توجه خاص به آماده سازی زیرساخت های بخش صنعت آن کشورها عنوان کرد.

وی با عنوان اینکه همراهی دولت و بخش خصوصی، استان البرز را در صادرات صنایع چرم در دنیا مطرح کرده است، اظهار داشت: ما نیز که جهش تولید را محور اصلی قرار داده ایم‌، ضروری است با حرکت پر شتاب در تکمیل و ایجاد زیرساخت های لازم و رفع موانع موجود، برند سازی و حضور فعال در بازار های بین المللی را در دستور کار ویژه‌ قرار دهیم.

این مدیر عامل واحد تولیدی محصولات چرم در البرز با اشاره به حرکت های گام به گام در مسیر معرفی استان به عنوان یک کشور صادر کننده محصولات چرمی اظهار کرد: با تکیه بر تفکر جمعی، همراهی و هماهنگی بخش خصوصی و دولت تحقق این مهم در آینده نزدیک به دور از انتظار نیست.

حسینی خواه با اشاره به تحقیقات و بررسی های همه جانبه در بحث بازاریابی و آشنائی و آگاهی از سلیقه مشتریان محصولات چرمی در خارج از کشور گفت: استان البرز دارای 40 واحد صنعتی فعال در زمینه  تولید محصولات چرم طبیعی و مصنوعی است که بخشی از این محصولات به کشورهای مختلف جهان صادر می شود.

این فعال اقتصادی ضرورت تقویت و حاکمیت ثبات اقتصادی در کشور به معنای کامل کلمه را حرکتی راهگشا در مسیر توسعه صادرات و جذب سرمایه گذاران خارجی ذکر کرد و گفت: باید در حرکت های اصولی و سنجیده به نحوی برنامه ریزی شود تا سرمایه گذاران خارج از کشور از مشارکت و سرمایه گذاری در کشورمان استقبال کنند.

این تولید کننده ایجاد ثبات طولانی در قوانین اقتصادی را حرکتی موثر در جذب سرمایه‌گذاران خارجی عنوان کرد و افزود: طبیعی است که سرمایه گذاران خارجی انتظار داشته باشند در بحث مشارکت و سرمایه گذاری بلند مدت در کشورمان از قوانین اقتصادی ثابت و بدون تغییر برخوردار شوند.

شهر های تبریز، تهران، اصفهان، مشهد، همدان و البرز از تولید کنندگان محصولات چرمی در کشور هستند که استان البرز  با توجه به حجم تولیدات  این محصولات دررتبه چهارم  قرار دارد.

استان البرز تولید و صادرات محصولات چرمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر