کد خبر: 968152 A

فرمانده انتظامی قزوین از کشف ۷۰ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک بین پلیس مبارزه با موادمخدر استان‌های قزوین و خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سردار مهدی حاجیان در این رابطه اظهار داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر قزوین برروی عناصر تهیه و توزیع مواد، مشخص شد فردی به صورت عمده در امر تهیه و توزیع موادمخدر فعالیت داشته و به تازگی نیز قصد تحویل مقادیر قابل توجهی تریاک از عناصر قاچاق در یکی از بخش‌های استان خراسان رضوی را دارد.

وی تصریح کرد: بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با موادمخدر خراسان رضوی اعلام و تیمی از ماموران با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی لحظه به لحظه پلیس قزوین به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی قزوین با اشاره به اینکه محل اختقا و نگهداری موادمخدر در محوطه یک باغ بود، افزود: متهم با مشاهده ماموران قصد فرار داشت که با سرعت عمل ماموران دستگیر و ۷۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک نیز در محل کشف و ضبط شد.

سردارحاجیان ضمن قدردانی از همکاری شهروندان با پلیس در شناسایی، کشف جرایم و دستگیری مجرمان، تاکید کرد: در این عملیات یک متهم دستگیر و برای ادامه مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

 

استان قزوین خراسان رضوی عملیات مشترک کشف و ضبط مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر