کد خبر: 967794 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز:

۱۳ نفر دیگر از شهروندان البرزی در شبانه روز گذشته بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان باختند و مجموع جانباختگان این بیماری در استان البرز به ۱۰۲۸ نفر رسید.

به گزارش ایلنا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: از دیروز تا امروز 24 شهریور، ۶۷ بیمار با علائم کووید 19 در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

دکتر محمد فتحی گفت: مجموع موارد بستری شامل ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا امروز در استان ۱۶ هزار و ۴۳۶ نفر بوده که از این تعداد ۱۶ هزار و ۳۵۱ نفر قطعی مثبت و بستری بوده اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۴۱۳ نفر شامل موارد ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد ۱۷۱ نفر بیمار قطعی کووید 19 هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۴۱ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۶۷ مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .

دکتر فتحی با اشاره به اینکه ۱۱۴ بیمار بستری شده جوان و کم تر از 50 سال سن دارند افزود: تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۲۰ نفر رسید.

وی گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۴هزار و ۹۸۵ نفر از مراکز درمانی ترخیص و در ۲۴ ساعت گذشته ۶۳ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

ابتلا به بیماری استان البرز بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی استان بیماران بستری شده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر