کد خبر: 967649 A

با برگزاری انتخابات؛

جلسه این هفته شورای شهر بندرعباس به برگزاری انتخابات کمیسیون‌های تخصصی شورا اختصاص یافت.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، صد و نودمین جلسه رسمی شورای شهر بندرعباس با محوریت انتخاب اعضا  کمیسیون های تخصصی شورا و شهرداری بندرعباس با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رای گیری برای کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا انجام شد که برای تصدی کرسی این کمیسیون فاطمه جراره، اسماعیل بواشه، حجت الاسلام احمد عامری، مجید عسکری زاده و کیانوش جهانبخش کاندید شدند که نهایتا تمامی این افراد به کمیسیون راه یافتند.

کمیسیون فنی و شهرسازی دیگر کمیسیونی بود که رای گیری برای آن انجام شد، برای این کمیسیون فیصل دانش، اسماعیل بواشه، رضا حیدری زاده مجید عسکری زاده و اسلام باوقار کاندید بودند که همگی به این کمیسیون راه یافتند.

کیانوش جهانبخش، آبتین امیری، جواد بلارک، حجت الاسلام عامری و فیصل دانش نیز کاندیداهای کمیسیون حقوقی و ارزیابی شورا بودند که با رای اعضا به عضویت این کمیسیون درآمدند.

کمیسیون سلامت و بهداشت و خدمات شهری نیز از جمله کمیسیون‌های پر طرفدار بود که مجید عسکری زاده، فرزانه آرامش، فاطمه جراره، اسلام باوقار و رضا حیدری زاده برای عضویت در آن کاندید و به این کمیسیون راه یافتند.

برای کمیسیون بودجه و برنامه ریزی شورا نیز فاطمه جراره، فیصل دانش ، فرزانه آرامش، جواد بلارک، آبتین امیری و رضا حیدری زاده کاندید شدند که تنها جراره از راه یابی به این کمیسیون باز ماند.

کمیسیون نهایی نیز کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری بود که اسلام باوقار، کیانوش جهانبخش، اسماعیل بواشه، جواد بلارک، فرزانه آرامش و آبتین امیری کاندید شدند که در انتها فرزانه آرامش نتوانست رای لازم برای حضور در این کمیسیون را کسب کند.

 در ادامه این جلسه نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر بندرعباس برای حضور در کمیسیون‌های شهرداری نام نویسی کردند که به این ترتیب کیانوش جهانبخش با کسب حداکثر رای اغضا به عنوان نماینده شورا در کمیسیون معاملات، اسلام باوقار، فاطمه جراره، فرزانه آرامش و رضا حیدری زاده در کمیته مشورتی فنی و حقوقی و مالی شهرداری بندرعباس انتخاب شدند.

مجید عسکری زاده و فیصل دانش نمایندگان شورا در کمیسیون بدوی ماده 100 شهرداری، کیانوش جهانبخش و فیصل دانش به عنوان نمایندگان شورا در کمیته حقوقی شهرداری، رضا حیدری زاده و جواد بلارک نیز به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر در کمیسیون ماده ۷۷ شهرداری انتخاب شدند.

با رای اعضا آبتین امیری به عنوان نماینده شورای شهر در کمیسیون تحویل موقت شهرداری، مجید عسکری زاده نماینده شورا در کمیسیون عالی سرمایه گذاری شهرداری، اسماعیل بواشه، فرزانه آرامش، رضا حیدری زاده و مجید عسکری زاده به عنوان نماینده شورای اسلامی در کمیته فنی شهرداری بندرعباس برگزیده شدند.

در نهایت نیز اسلام باوقار به عنوان عضو شورای شهر در کمیسیون ماده ۱۴ و فیصل دانش در کمیسیون ماده ۳۸ شهرداری انتخاب شدند.

انتخابات ترافیک شورای اسلامی شورای اسلامی شهر شورای شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر