کد خبر: 967450 A

رئیس کمیسیون هوشمندسازی شورای شهر شیراز خبر داد:

رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز از تهیه اصلاحیه طرح سرمایه‌گذاری تکمیل و بهره‌برداری از شبکه فیبر نوری شیراز خبر داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، لیلا دودمان از بررسی لایحه اخذ مجوز انعقاد قرارداد پروژه تکمیل فیبرنوری کلانشهر شیراز از طریق سرمایه‌گذاری و بهره‌برداری به روش BOLT گفت و افزود: سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شیراز موظف است طی مکاتبات رسمی اصلاحیه طرح سرمایه‌گذاری «تکمیل و بهره‌برداری از شبکه فیبر نوری» را انجام داده و براساس نتایج دریافت شده نسبت به بازبینی طرح سرمایه‌گذاری پروژه مذکور اقدام کند.

وی ادامه داد: بر این اساس نتایج حاصل شده به همراه دو فاکتور مدت و درصد سود سرمایه‌گذاری در اسرع وقت به کمیسیون هوشمندسازی و فناوری ا طلاعات ارسال می‌شود.

دودمان دیگر دستور کار این جلسه را گزارش پیشرفت پروژه هوشمندسازی مراکز تحت نظارت سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی عنوان کرد که پیش از این نیز مطرح شده بود و گفت: نتایج بررسی فنی اجرای پروژه مذکور تا پایان هفته جاری به کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات اعلام می‌شود.

رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز گزارش پیشرفت پروژه فیبرنوری را منوط به بازدید اعضای شورای شهر شیراز از پروژه فوق کرد.

این عضو شورای شهر شیراز اضافه کرد: بر این اساس گزارش پیشرفت پروژه مطالعات جامع ITS توسط معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری ارائه و مقرر شد در اجرای پروژه هماهنگی لازم با سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: پروژه its طرح مطالعاتی است که در حال حاضر پیمانکار آن مشخص شده و اجرای این طرح نقشه راهی برای خدمات حمل‌و‌نقل هوشمند خواهد بود.

 

سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر فناوری اطلاعات فیبر نوری شورای شهر شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر