کد خبر: 967043 A

رئیس کل دادگستری استان گیلان:

رئیس کل دادگستری استان گیلان بیان کرد: ایجاد یک مجتمع کامل و جامع درمانی در استان گیلان نیازمند وسعت دید، آینده نگری و مطالبه گری مدیران استان است.

به گزارش ایلنا از رشت،حجت الاسلام حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان در نشست هماهنگی احداث بیمارستان جامع استان گیلان تصریح کرد: ایجاد یک مجتمع کامل و جامع درمانی در استان گیلان نیازمند وسعت دید، آینده نگری و مطالبه گری مدیران استان است.

وی از مسئولان خواست تا با نگاهی فرا استانی و ملی در اجرای این طرح گام بردارند و بیان داشت: با توجه به اجرای طرح های مشابه در سایر استان ها، نیاز است تا در آغاز کار، حداکثر مساحت لازم برای ایجاد بیمارستان جامع استان گیلان در نظر گرفته شود.

رئیس شورای قضایی استان گیلان با اشاره به اینکه امروزه گردشگری پزشکی در دنیا رواج دارد اظهار داشت: استقرار یک بیمارستان جامع دارای تخصص های گوناگون همراه با ایجاد مراکز رفاهی و اسکان در کنار آن، علاوه بر سهولت مراحل درمانی و آرامش خاطر اطرافیان بیمار، موجب توسعه گردشگری و ارتقاء ظرفیت های اقتصادی استان گیلان نیز خواهد شد.

رئیس کل دادگستری گیلان یادآور شد: استان گیلان دارای پزشکان نخبه ای است که در صورت مهیا بودن زیر ساخت ها، امکانات و تجهیزات پزشکی لازم می توانند در زادگاه خود، بهترین خدمات پزشکی را ارائه کنند و مردم لایق گیلان نیز درصورت برخورداری از مراقبت های پیشرفته پزشکی در داخل استان نیازمند سفر به پایتخت یا سایر استانها نخواهند بود.

حجت الاسلام خلیلی در ادامه با اعلام حمایت کامل دستگاه قضایی در تمامی مراحل برنامه ریزی و اجرای این طرح گفت: اولین اقدام لازم، جانمایی دقیق و کارشناسانه و تخصیص زمین کافی برای اجرای طرحی جامع می باشد که لازم است در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود.

 

استان گیلان بیمارستان گردشگری دادگستری برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر