کد خبر: 966746 A

با جان باختن ۶ البرزی دیگر بر اثر کووید 19؛

۶ البرزی دیگر در شبانه روز گذشته بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان باختند و مجموع جانباختگان این بیماری در استان البرز به ۱۰۰۹ نفر رسید.

به گزارش ایلنا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: از دیروز تا امروز ۲۲ شهریور، ۶۰ بیمار با علائم کووید 19 در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

دکتر محمد فتحی گفت: مجموع موارد بستری شامل (قطعی، محتمل و مشکوک) از ابتدای شیوع کرونا تا امروز در استان ۱۶ هزار و ۲۶۵ نفر بوده که از این تعداد ۱۶ هزار و ۱۸۳ نفر قطعی مثبت و بستری شده اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۴۰۷ نفر شامل موارد (قطعی، محتمل و مشکوک) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد ۱۷۵ نفر بیمار قطعی کووید 19 هستند.

سرپرست  دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۸۶ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۶۰ مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .

وی با اشاره به اینکه ۱۰۵ بیمار بستری شده جوان و کمتر از 50 سال سن دارند، افزود: تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۲۸ نفر رسید.

دکتر فتحی گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۴هزار و ۸۳۷ نفر از مراکز درمانی ترخیص و در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

ابتلا به بیماری استان البرز بیمارستان بیماران بستری شده دانشگاه علوم پزشکی البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر