کد خبر: 966479 A

نماینده ولی فقیه در البرز:

نماینده ولی فقیه در البرز با اشاره به اهمیت رای نوجوانانی که برای نخستین بار رأی می‌دهند، بیان داشت: تک‌تک آرای کسانی که صلاحیت رأی دادن دارند در سرنوشت و آینده‌ کشور موثرند و هر رأی حکم تیری را دارد که به قلب دشمن می‌خورد لذا کسی در این مسئله غفلت نداشته باشد.

به گزارش ایلنا از البرز، آیت الله حسینی همدانی در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری مرحله دوم یازدهمین دوره‌ انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در محل شعبه ثابت شماره ۱۱۱ واقع در کتابخانه عمومی شهیدان نصیری رأی خود را به صندوق انداخت.

آیت‌الله حسینی همدانی سپس در سخنانی با تأکید بر اینکه رأی دادن کار پر خیر، پرمنفعت و پرمصلحتی است، بیان داشت: امیدوارم که در این نوبت از انتخاب هم همه عزیزانی که اجازه رأی دادن دارند بتوانند از ساعات اولیه و فرصت‌های اول با نیت خالص و قصد قربت این اقدام را انجام دهند و به ساعات آخر موکول نکنند.

وی در ادامه با تأکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی به هنگام حضور در شعب اخذ رأی، بیان داشت: به نظر می‌رسد که در سطح همه‌ مناطقی که باید رأی‌گیری انجام شود این فاصله‌گذاری رعایت می‌شود با این‌حال این بهانه‌ای برای رأی دادن در ساعات پاپانی نباشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در ادامه افزود: خدای تعالی ان‌شاءالله موفق کند همه ما را که رأیی که مورد نظر حضرت حق است در صندوق‌ها ریخته شود و کسی که صلاحیت لازم قانون‌گذاری را دارد انتخاب و وظیفه مرحله اول با این نوبت تکمیل شود.

آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به اهمیت رأی نوجوانی که برای نخستین بار رأی می‌دهند، بیان داشت: تک‌تک آرای کسانی که صلاحیت رأی دادن دارند مؤثر در سرنوشت و آینده‌ کشور است و هر رأی حکم تیری را دارد که به قلب دشمن می‌خورد لذا کسی در این مسئله غفلت نداشته باشد.

وی در خاتمه بابیان اینکه آرامش مرحله دوم انتخابات نباید سبب غفلت از شرکت شود، گفت: مرحله دوم به سبب حالت آرام‌تری که دارد بعضی‌ها احساس وظیفه نمی‌کنند در حالی‌ که وظیفه و اثرگذاری آن مثل همان مرحله اول است و باید حتماً اقدام داشته و با شور حرکت کنند.

نماینده ولی فقیه در البرز انتخابات مجلس 99
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر