کد خبر: 966473 A

فرماندار حمیدیه تاکید کرد:

فرماندار حمیدیه با تاکید بر اینکه مردم حتما با ماسک و خودکار شخصی در شعب حاضر شوند، تاکید کرد: کودکان و افراد مسن که مشکلات زمینه‌ای دارند، از حضور در شعب خودداری کنند.

به گزارش ایلنا، شاهین هاشمی درباره روند دور دوم انتخابات در شهرستان حمیدیه، اظهار کرد: پروتکل‌های بهداشتی به نحو خوبی انجام شده و تاکنون نیز مشارکت مردم خوب بوده اما انتظار داریم مشارکت بیشتری داشته باشند.

وی افزود: زمان پایان رای‌گیری تا ساعت ۱۸ امروز است و انتظار داریم مردم جهت عدم ایجاد تراکم در ساعات پایانی رای‌گیری و اینکه نیاز است با توجه به شیوع کرونا فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت شود، سریع‌تر رای خود را به صندوق بیاندازند تا شاهد مشکلات کمتری باشند.

وی با تاکید بر اینکه مردم حتما با ماسک و خودکار شخصی در شعب حاضر شوند، گفت:‌ همچنین کودکان و افراد مسن که مشکلات زمینه‌ای دارند، از حضور در شعب خودداری کنند.

فرماندار حمیدیه که در یک گفت‌وگوی تلویزیونی صحبت می‌کرد، افزود: به هر حال امیدواریم مردم با حضورشان حماسه دیگری را خلق کنند.

وی با بیان اینکه کسانی که در مرحله اول انتخابات نتوانستند رای بدهند، در مرحله دوم این حق را دارند که رای خود را به صندوق بیاندازند، گفت:‌ خواهش من از مردم چهار شهرستان حمیدیه، کارون، باوی و اهواز این است که با توجه به زمان مشخص شده، سریع‌تر به حوزه‌های انتخابیه مراجعه کنند تا هم روند انتخابات به نحو خوبی برگزار و هم پروتکل‌های بهداشتی رعایت شوند.

فرماندار کودکان ماسک مشکلات کارون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر