کد خبر: 966466 A

معاون سیاسی وزیر کشور:

معاون سیاسی وزیرکشور همزمان با برگزاری مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به استان البرز سفر کرد و ضمن دیدار با استاندار و اعضای ستاد انتخابات البرز در جریان برگزاری انتخابات در حوزه کرج، فردیس و اشتهارد قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، جمال عرف معاون سیاسی و رئیس ستاد انتخابات کشور همزمان با برگزاری مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به استان البرز سفر کرد.

رئیس ستاد انتخابات کشور در این سفر، ضمن دیدار و گفتگو با شهبازی استاندار البرز، در جلسه ستاد انتخابات البرز شرکت کرد و به طور مستقیم در جریان روند اجرایی برگزاری مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد قرار گرفت.

وی ضمن اشاره به اهمیت فراهم بودن تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در البرز تاکید کرد: تمامی اقدامات و برنامه‌ریزی‌های لازم در چارچوب قوانین انتخابات و دستورالعمل‌های بهداشتی برای حضور هر چه با شکوه تر مردم در پای صندوق های رای صورت گیرد.

عرف اظهار داشت: امیدواریم طی روز جاری یک بار دیگر شاهد حضور پررنگ و موثر مردم و همکاری مسئولانه در راستای اجرای دستورالعمل های بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در تمامی ۱۰ حوزه انتخابیه باشیم و مردم بدون کوچکترین مشکلی آرای خود را برای انتخاب نماینده مورد نظر خود در صندوق های رای بیندازند.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر