کد خبر: 966411 A

استاندار کرمانشاه:

استاندار کرمانشاه گفت: تا این لحظه مشارکت مردم در دور دوم انتخابات مجلس فراتر از انتظار است.

به گزارش ایلنا، هوشنگ بازوند در بازدید از شعب اخذ رای شهرستان اسلام آبادغرب، گفت: در بازدیدی که از چند شعبه اخذ رای در شهرستان کرمانشاه و شهرستان اسلام آبادغرب داشتم، استقبال مردم برای حضور در این مرحله از انتخابات فراتر از تصور بود و این مشارکت و استقبال برای سهیم شدن در تعیین سرنوشت جای تقدیر دارد.

بازوند با توصیه رای‌دهندگان به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، گفت: نباید کاری کنیم که حلاوت این حضور مردم در پای صندوق‌های رای با افزایش شیوع کرونا به کام مردم تلخ شود.

وی در ادامه به اهمیت مجلس شورای اسلامی و نقش این نهاد در توسعه کشور اشاره کرد و گفت: مجلس شورای اسلامی ظرفیت خوبی برای توسعه مناطق است و چنانچه هماهنگی بین نمایندگان و مدیران اجرایی وجود داشته باشد می توان از ظرفیت مجلس برای توسعه مناطق بهره خوبی گرفت که خوشبختانه این هماهنگی در استان وجود دارد و  هم نمایندگان و هم مدیران تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت که مشکلات مردم را مرتفع کرده و به سمت توسعه استان پیش برویم.

در استان کرمانشاه انتخابات دور دوم مجلس در دو حوزه انتخابیه کرمانشاه و اسلام آبادغرب و دالاهو در حال برگزاری است و از هر کدام از این حوزه‌های انتخابیه یک نفر راهی مجلس می شود.

783 شعبه اخذ رای در این دو حوزه انتخابیه در نظر گرفته شده است.

انتخابات انتخابات مجلس مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه استقبال مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر