کد خبر: 966311 A

دبیر ستاد انتخابات کرمانشاه:

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: در این مرحله از انتخابات افراد برای رای دادن باید در کنار مدارک هویتی مانند شناسنامه و کارت ملی، ماسک و خودکار شخصی همراه داشته باشند.

به گزارش ایلنا، بهرام سلیمانی در نشست خبری امروز (۲۱ شهریور) با اشاره به شروع انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز، گفت: این مرحله از انتخابات در دو حوزه انتخابیه کرمانشاه و اسلام آباد غرب و دالاهو برگزار می شود.

وی از استقرار ۷۸۳ شعبه اخذ رای در محل این دو حوزه انتخابیه خبر داد و افزود: از این تعداد ۶۰۰ شعبه در کرمانشاه و ۱۸۳ شعبه در اسلام آباد غرب و دالاهو مستقر است.

سلیمانی خاطر نشان کرد: از مجموع شعب اخذ رای ۵۵۴ شعبه ثابت و ۲۲۲ شعبه سیار است.

وی با بیان اینکه تمام متولدین ۲۱ شهریور و مقابل آن می‌توانند در این دوره انتخابات شرکت کنند، یادآور شد: در این مرحله از انتخابات تنها افرادی می توانند شرکت کنند که در مرحله اول انتخابات در همان حوزه انتخابیه رای داده و یا کلا رای نداده باشند.

سلیمانی خاطرنشان کرد: بر اساس اطلاعیه ستاد انتخابات کشور افراد برای رای دادن باید شناسنامه و کارت ملی را همراه داشته باشند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: افرادی که کارت ملی ندارند باید شماره ملی را همراه داشته باشند، چرا که شماره ملی و سریال شناسنامه در سیستم احراز هویت وارد می شود.

سلیمانی با اشاره به ممنوعیت اخذ اثر انگشت در شعب اخذ رای به دلیل شیوه ویروس کرونا گفت: با استفاده از دستگاه های احراز هویت در محل شعب، مشخص می شود چه کسانی می توانند رای بدهند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه تاکید کرد:  همچنین بر اساس اطلاعیه ستاد انتخابات کشور افراد مراجعه کننده به شعب باید ماسک زده و خودکار شخصی همراه داشته باشند.

وی افزود: بر اساس اطلاعیه دیگر این ستاد، آثار تبلیغاتی نامزدها نباید در محل شعب باشد و در صورت مشاهده باید امحا شود.

انتخابات ماسک ویروس کارت ملی حوزه انتخابیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر