کد خبر: 966292 A

برای تعیین 10 کرسی در بهارستان امروز انجام می شود ؛

دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای تعیین ۱۰ کرسی از ساعت ۸ صبح امروز جمعه آغاز شد.

به گزارش ایلنا، در این دوره از انتخابات متولدین ۲۱ شهریور ۱۳۸۱ به قبل می توانند با در دست داشتن مدارک لازم پای صندوق های آرا رفته و به نامزد موردنظر خود رای دهند.

این دوره از انتخابات در سه هزار و ۱۰۰ شعبه و ۱۰ حوزه انتخابی برگزار می شود و حدود ۱۰۰ هزار نفر هم با ستاد انتخابات همکاری می کنند.

 انتخاب نماینده در بیش از 20 شهرستان کشور

اخذ رأی برای مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در همه شعبه‌های حوزه‌های انتخابیه «لنجان و سمیرم در استان اصفهان »، «کرج، اشتهارد و فردیس در استان البرز »، «دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره در استان ایلام »، «اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در استان خوزستان »، «زنجان و طارم در استان زنجان »، «بیجار در استان کردستان »، «کرمانشاه  «اسلام آباد غرب و دالاهو در کرمانشاه » و «کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشاندر استان گلستان» انجام می شود.

به دلیل شیوع ویروس کرونا، رعایت پروتکل‌های بهداشتی بر همه افراد اعم از افراد سر صندوق، ناظر، نماینده های نامزدها، فرماندار و شورای نگهبان و همچنین و رای دهندگان الزامی است و این افراد باید با ماسک و دستکش در شعبه های اخذ رای  حاضر شوند. رای دهندگان باید از تجمع مقابل شعبه ها خودداری کرده  کنند.

 

 

انتخابات مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر