کد خبر: 966182 A

فرماندار شهرستان کرج:

فرماندار ویژه کرج آحاد مردم را به مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۱ شهریور دعوت کرد.

به گزارش ایلنا، غفور قاسم پور در آستانه روز برگزاری انتخابات بر حضور حداکثری مردم در مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و با مهم توصیف کردن شرکت در انتخابات اظهار داشت: حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی برای کشور آبرو خواهد شد.

وی با دعوت از مردم گفت: امروز نیز به رغم تمام دشمنی‌ها و شیطنت‌های دشمنان مردم در انتخابات حضور حداکثری خواهند داشت و دشمن را مأیوس می‌کنند، از تمام عزیزان، همراهان، مردم همیشه در صحنه می‌خواهم، با حضور پای صندوق‌های رأی در ساخت آینده‌ای بهتر برای کشور سهیم بوده و دشمنان را ناامید کنند.

قاسمپور با بیان اینکه چشم دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی به انتخابات است، گفت: مردم با حضور در پای صندوق‌های رأی بصیرت خود را به نمایش بگذارند و با هوشیاری کامل، نقشه های بدخواهان را نقش بر آب کنند. 

فرماندار کرج در ادامه با اشاره به شرایط کرونایی از شهروندان خواست تا با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی که پیش تر اعلام شده است در شعب اخذ رأی حاضر شوند. 

 مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فردا جمعه ۲۱ شهریورماه در شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد برگزار خواهد شد.

فرماندار شهرستان کرج انتخابات مجلس 99
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر