کد خبر: 966011 A

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی گیلان اعلام کرد:

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی گیلان اعلام کرد : مشمولان دیپلمه سال 98 که منتظر اعلام نتایج کنکور هستند ، می توانند زمان اعزام خود را به تعویق بیاندازند.

به گزارش ایلنا از رشت، معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: کلیه مشمولان نظام وظیفه شامل دانش آموزان، دانشجویان و طلاب که پارسال فارغ التحصیل شدند و اکنون منتظر اعلام نتایج کنکور هستند ، تا پایان شهریور مهلت دارند با مراجعه به مرکز نظام وظیفه ،  وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند.

سرهنگ حامد محمدی‌نژاد با اشاره به اینکه اگر این افراد به مرکز نظام وظیفه استان مراجعه نکنند غایب محسوب شوند، گفت:مشمولان دیپلمه سال 98 با کارت شرکت در آزمون سراسری دانشگاه‌ها و فارغ التحصیلان دانشگاهی که در آزمون مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری که مجاز به انتخاب رشته شده اند و برگه آماده به خدمت برای ماه‌های مهر و آبان ماه دریافت کرده‌اند به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس 10+ مراجعه کرده و درخواست تمدید زمان اعزام خود را ثبت کنند تا تاریخ اعزام به خدمت‌شان تا آذرماه سال جاری تمدید شود.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: مشمولان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه سازمان نظام وظیفه به نشانی  www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی @khabaresarbazi  مراجعه کنند.
فرماندهی انتظامی کارشناسی ارشد کنکور نظام وظیفه وظیفه عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر