کد خبر: 965849 A

طرح آبرسانی به شهر اقبالیه روز چهارشنبه با حضور استاندار قزوین و جمعی از مسوولان استان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، پروژه ارتقای کمی و کیفی آب آشامیدنی شهر اقبالیه یکی از مطالبات دیرین مردم این منطقه بود که با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان گفت: ۶ پروژه عمرانی تامین آب آشامیدنی در مناطق شهری و روستایی شهرستان قزوین به مناسبت هفته دولت به بهره برداری رسید.

داراب بیراوند با بیان اینکه  برای اجرای این طرح ها اعتباری بالغ بر ۴۸ و نیم میلیارد ریال هزینه شده است، افزود: به همین منظور حفر و تجهیز چاه شماره یک شهر قزوین با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال، حفر و تجهیز چاه شماره ۹ شهر اقبالیه با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال و اجرای شبکه داخلی روستای بوچینک کوهین با اعتبار ۲۰۰ میلیون ریال است.

وی اظهار داشت: همچنین ساخت مخزن ۲۰۰ متر مکعب روستای لات الموت غربی با اعتبار ۲۵۰۰ میلیون ریال، ساخت مخزن ۱۵۰ متر مکعبی روستای میلک الموت غربی با اعتبار ۲۰۰ میلیون ریال  و ساخت مخزن ۵۰۰ متر مکعبی روستای خشکچال الموت شرقی با اعتبار۶ هزار میلیون ریال از جمله طرح های شهرستان قزوین که به مناسبت هفته دولت به بهره برداری رسید.

 

استان قزوین دولت شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی بهره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر