کد خبر: 965837 A

توسط معاون اول رئیس جمهوری صورت گرفت؛

۶ طرح تعاونی استان قزوین روز چهارشنبه همزمان با هفته تعاون از طریق ویدئو کنفرانس با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در یک واحد تولیدی شهرک صنعتی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، آئین بهره برداری از این واحدهای تولیدی با حضور رضا نقی پور مدیرعامل و رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته، هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین، محمد شفیعی فرماندار قزوین و جمعی از مسئولان و فعالان اقتصادی استان در شرکت تعاونی ظریف پرشین لیا برگزار شد.

این واحد تولیدی که امروز طرح توسعه آن به همراه پنج تعاونی دیگر به بهره برداری رسید در زمینه تولید شیشه و کریستال‌های رنگی، ساده و طلاکوب فعالیت دارد.

پنج تعاونی دیگر استان که امروز در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شدند، تعاونی مسکن فاتحان فجر، شرکت تعاونی ماهان دام الوند، تعاونی مسکن سه البرز، شرکت تعاونی مسکن شورای حل اختلاف و تعاونی ۱۱۰ قزوین بودند.

این تعاونی‌ها که در بخش‌های مسکن، تولید، دامپروری و کشاورزی مشغول فعالیت هستند با ۱۳۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری برای هزار و ۴۸ نفر اشتغالزایی کرده‌اند.

حدود ۷۷۶ تعاونی در استان تشکیل ‌شده‌ که بیشترین آنها در بخش کشاورزی مشغول به فعالیت هستند.

۱۳ تا ۱۹ شهریور به نام هفته تعاون نامگذاری شده است.

 

استان قزوین اسحاق جهانگیری رییس جمهوری معاون اول معاون اول رئیس جمهوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر