کد خبر: 965826 A

فرماندار شهرستان کرج:

فرماندار ویژه شهرستان کرج گفت: از بین 11 حوزه انتخابیه کشور در مرحله دوم انتخابات مجلس، یک سوم صندوق های اخذ رأی متعلق به حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد است.

به گزارش ایلنا از البرز، غفور قاسم پور با اشاره به مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: این مرحله در 9 استان و 11 حوزه انتخابیه در کشور، روز جمعه 21 شهریورماه برگزار می شود و از این تعداد یک سوم صندوق های اخذ رأی در شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد استقرار دارد.

وی افزود:  زمان اخذ رأی نیز از ساعت 8 صبح 21 شهریور تا ساعت 18 عصر همان روز خواهد بود.

قاسم پور همچنین با ویژه خواندن مرحله دوم این دوره از انتخابات مجلس بیان کرد: انتخابات مرحله دوم از حساسیت بسیار ویژه ای برخوردار است و با توجه به تمهیداتی که در حوزه اجرا و نظارت اندیشده شده است؛ تلاش می شود این انتخابات نیز در کمال آرامش و امنیت در شهرستان کرج برگزار شود.

معاون استاندار این نکته هم خاطرنشان کرد که تعداد صندوق های اخذ رأی در مرحله دوم مشابه مرحله اول 908 صندوق اخذ رأی در سه شهرستان کرج، فردیس و اشتهارد دایر خواهد بود و پیرو دستور وزیر کشور و استاندار البرز، در تمامی شعب فرایند اخذ رأی صورت می گیرد.

قاسم پور به تفکیک، تعداد صندوق های اخذ رأی در شهرستانها را نیز برشمرد و گفت: در شهرستان کرج و بخش آسارا 704 صندوق، شهرستان فردیس 156 صندوق اخذ رأی و در شهرستان اشتهارد  48 صندوق اخذ رأی خواهیم داشت.

وی افزود: علاوه بر این 38 صندوق اخذ رأی نیز بصورت سیار در مسیر های مشخصی پیش بینی شده است.

معاون استاندار ادامه داد: 15 هزار نفر عوامل اجرایی اعم از نمایندگان فرماندار، بازرسان، هیأت محترم نظارت و نیروی انتظامی در مرحله دوم انتخابات مجلس روند برگزاری انتخابات را عهده دار خواهند بود.

قاسم پور با بیان اینکه با رعایت دستور العمل های بهداشتی انتخابات پیش رو را برگزار خواهیم کرد، افزود: استفاده از ماسک، عدم استفاده از خودکار عمومی هنگام رأی گیری، شستشو و ضدعفونی دست ها پس از رأی دادن و رعایت فاصله گذاری اجتماعی تا 2 متر در زمان رأی گیری از نکاتی است که در روز اخذ رأی باید مد نظر قرار گیرد.

 فرماندار شهرستان کرج گفت: تبلیغات تا روز پنجشنبه 20 شهریور ساعت 8 صبح خواهد بود و بیشترین تمرکز  تبلیغات نیز  در فضای مجازی و استفاده از ظرفیت صدا و سیمای استانها خواهد بود.

 

فرماندار شهرستان کرج انتخابات مجلس 99 انتخابات در البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر