کد خبر: 965759 A

رئیس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری:

رئیس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان فارس از برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری فارس در شیراز خبر داد.

به گزارش ایلنا محمد حسین میرشکاری اظهار داشت: این آزمون با تعداد 4812 نفر شرکت کننده در 35 رشته تخصصی در شیراز برگزار می شود.

وی گفت: شیراز که ادوار گذشته میزبان استان های مختلف جهت برگزاری آزمون بوده امسال به علت شرایط بهداشتی تنها در سطح استان فارس پذیرای متقاضیان می باشد.

میرشکاری همچنین در مورد زمان آزمون و نحوه جذب متقاضیان  نیز گفت: آزمون در روز پنجشنبه 20 شهریور ماه همزمان با سراسر کشور با رعایت پروتکل بهداشتی در شهر شیراز برگزار می شود.

رئیس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری فارس تصریح کرد: در این آزمون، 697 نفر کارشناس رسمی مور نیاز استان پس از طی مراحل آزمون کتبی، مصاحبه علمی و گزینش، جذب می شوند.

وی ادامه داد:  همچنین پس از مراحل ابتدایی، کارآموزان باید دوره کارآموزی را زیر نظر اساتید رشته مربوطه  به طور کامل سپری نمایند تا پس از تأیید در تمام مراحل، موفق به اخذ پروانه کارشناسی شوند.

میرشکاری اضافه کرد: همراه داشتن ماسک به تعداد لازم (حداقل 2 عدد) ، دستکش و الکل  و همچنین  داشتن مدارک مورد نیاز اعم از کارت ورود به جلسه، کارت شناسایی معتبر، موارد به تعداد لازم و پاک کن از موارد لازم جهت حضور در جلسه می باشد و توصیه می شود متقاضیان از گرفتن ملزومات و لوازم تحریر از دیگران جهت حفظ سلامت خودداری کنند.

استان فارس کارشناسی مصاحبه دادگستری آزمون کارشناسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر