کد خبر: 964792 A

با انتشار پیامی صورت گرفت؛

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور تقدیرنامه ای از استاندار البرز برای برگزاری آزمون سراسری دانشگاه ها در نهایت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان قدردانی کرد.

به گزارش ایلدا از البرز، در متن این پیام از سوی منصور غلامی خطاب به استاندار البرز آمده است:

"با احترام، توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته ترین مردم در نظام اسلامی فرصت گرانبها و پرافتخاری است که افزون بر خشنودی آنها، رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و به یقین، کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت برای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند. به طور حتم کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.

تلاش خالصانه و صادقانه جنابعالی تجسم وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است. ثمره این بذر درخت امیدی است که به بار می نشیند و نویدبخش آینده ای پرنشاط و زیباست. نیل به آرزوهای بزرگ ملی نیازمند فکر روشن، عزم راسخ، اراده ای استوار و شجاعت و اخلاص است. در طول زمان برنامه ریزی اجرای آزمون های سراسری ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اهتمام و همدلی و مجاهدت تمامی نهادهای مددکار و یاری دهنده تقدیر شدنی است.

بدین وسیله از تلاش و کوشش بی دریغ جنابعالی و همکاران محترم آن نهاد به ویژه مشارکت تاثیرگذار در ایجاد همدلی ملی در برگزاری آزمون سراسری دانشگاه ها، با رعایت حداکثری الزامات بهداشتی که نمادی از استمرار جریان علمی در کشور است، قدردانی و تشکر می کنم.

موفقیت و بهروزی روزافزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم."

استاندار البرز وزیر علوم و تحقیقات و فناوری کنکور 99 کروناویروس در البرز رعایت پروتکل بهداشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر