کد خبر: 964538 A

معاون فرماندهی انتظامی مازندران مطرح کرد:

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران ، مرگ ۳ جوان به سبک بازی نهنگ آبی در دریا را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سید جعفر ساداتی افزود: حوالی ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۱۶ شهریورماه سال جاری در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع غرق شدگی در خیابان معلم - ساحل ۱۴ در شهرستان محمودآباد، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: مامورن با حضور در محل حادثه دریافتند، تعداد ۴ جوان اهل و ساکن شهرستان‌های اصفهان، ایذه خوزستان و اردبیل حین شنا در منطقه ممنوعه شنا غرق شدند که با حضور به موقع ناجیان غریق، دو نفر از آنان از آب بیرون کشیده شده و دو نفر دیگر به علت خفگی در دریا غرق شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران افزود: با انتقال دو مصدوم این حادثه به مرکز درمانی یکی از آنان نیز به علت شدت مصدومیت در بیمارستان جان باخت.

سرهنگ ساداتی با اشاره به انتشار خبری مبنی بر قصد خودکشی این افراد به سبک بازی نهنگ آبی در دریا این خبر را تکذیب کرد و افزود: برابر بررسی‌های به عمل آمده و تحقیقات از یکی از نجات یافتگان این حادثه، این چهار جوان که در یک بازی اینترنتی به نام قهرمانان موبایلی به صورت مجازی با یکدیگر آشنا شده بودند، برای تفریح به شهرستان محمودآباد سفر کردند که حین شنا دچار سانحه شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران با هشدار به خانواده از آنان خواست، همواره مراقب فرزندان خود در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی باشند تا شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم.

بازی فرماندهی انتظامی مرگ معاون جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر