کد خبر: 964324 A

رئیس کل دادگستری استان زنجان تاکید کرد:

رئیس کل دادگستری استان زنجان، گفت: دستگاه قضایی پیگیری‌ها و اقدامات لازم را برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال با قوت انجام خواهد داد.

به گزارش ایلنا به نقل از دادگستری استان زنجان، حجت الاسلام صادقی نیارکی، در دیدار مدیر عامل شرکت کیمیا الکل زنجان مستقر در ابهر، تولیدکننده الکل‌های طبی و صنعتی و ضدعفونی کننده اظهار کرد: افزایش تولید محصولات ضدعفونی کننده با توجه به شرایط کرونایی و نیاز جامعه به این محصول و ایجاد اشتغال 230 کارگر در این شرکت اقدامی ارزشمند و قابل تقدیر است.

 رئیس کل دادگستری استان زنجان، با بیان اینکه از برنامه‌های امسال دوره تحولی قوه قضاییه حمایت از تولید و تلاش در راستای رفع موانع تولید است، ادامه داد: دستگاه قضایی پیگیری‌ها و اقدامات لازم را برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال با قوت انجام خواهد داد.

رئیس کل دادگستری استان زنجان افزود: سازمان حمایت از تولیدکنندگان باید در قیمت‌گذاری کالاها جانب انصاف را رعایت کند، چرا که عدم نظارت دقیق بر نظام تولید کننده و مصرف کننده موجب ورود خسارت به هر دو بخش خواهد بود.

صادقی نیارکی افزود: اگر بنا باشد برخوردی با شخصی صورت بگیرد، نباید این برخورد منجر به تعطیلی و توقف تولید بشود که در این صورت مشکلات زیادی برای واحدهای تولیدی و کارگران بوجود خواهد آمد و امروز تعداد مدیرانی که تحت پیگرد قضایی هستند خیلی کم و در حد صفر است و این موضوع هم در راستای حمایت از تولید و سرمایه‌گذار است

در ابتدای این دیدار مدیر عامل شرکت کیمیا الکل زنجان، گزارشی از میزان تولیدات الکلی اعم از طبی و صنعتی ارائه و به بیان مشکلات شرکت برای ادامه فعالیت پرداختند که رئیس کل دادگستری استان نیز بر تلاش برای رفع مشکلات این شرکت تأکید کرد.

رئیس کل دادگستری استان زنجان/نیارکی/حمایت از تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر