کد خبر: 964054 A

نژاد فلاح خبر داد:

دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز گفت: کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز رتبه دوم اقدامات در ارزیابی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را بین 31 استان کشور کسب کرد.

به گزارش ایلنا از البرز ، یاسر نژاد فلاح با اعلام این خبر افزود: رویکرد اجرای برنامه های مبارزه با قاچاق کالا وارز در سال جهش تولید هوشمندانه، متناسب و همه جانبه و مبتنی بر سه اصل آگاهی بخشی، اطلاع رسانی و آموزش است.

وی ادامه داد: پیرو تاکیدات و رهنمودهای استاندار البرز مبنی بر ضرورت تعامل دستگاههای عضو، با دو نگاه نرم افزاری و سخت افزاری در راستای تحقق جهش و حمایت از تولید، فراهم کردن فضای کسب و کار و امنیت روانی و اقتصادی در سطح استان با هدف مبارزه همه جانبه با پدیده قاچاق کالا و ارز و اجرای برنامه های ابلاغی اقدام شد.

نژاد فلاح گفت: هر ساله ارزیابی برنامه های فرهنگی و اجتماعی از سوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در  سالروز صدور فرمان تاریخی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پیرامون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، صورت می پذیرد. 

وی افزود: کمیسیون‌ برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز در اجرای برنامه‌ها با رویکرد هوشمندانه، متناسب و همه جانبه  و مبتنی بر سه اصل آگاهی بخشی، اطلاع رسانی و آموزش برابر ارزیابی های صورت گرفته از سوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا وارز منطبق بر شاخص‌های پیش‌بینی شده در سه حوزه رسانه‌ای، فرهنگی و مشارکت‌های مردمی موفق به کسب رتبه دوم بین 31 استان کشور شده است.

این مسئول اضافه کرد: کسب این جایگاه مرهون عزم و تعامل تمامی دستگاه های عضو و دخیل در امر مبارزه با مواد مخدر است که لازم می دانم به سهم خود قدردان تلاش، تعامل و همکاری تمامی دستگاه های عضو باشم.

مبارزه با قاچاق کالا و ارز در البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر