کد خبر: 963364 A

استاندار مرکزی:

استاندار مرکزی گفت: به دلیل قرمز بودن وضعیت استان در روزهای گذشته، آموزش در مدارس استان مرکزی در هفته جاری به صورت غیرحضوری برگزار می شود. این اطمینان از سوی مسئولان استانی به والدین داده می شود تا در صورتی که خطری دانش آموزان را تهدید کند، اجازه برگزاری حضوری کلاس ها در مدارس داده نشود.

به گزارش ایلنا، سید علی آقازاده در مراسم نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید که به صورت نمادین در مدرسه قیام فرهنگیان اراک نواخته شد، افزود: در سال تحصیلی جدید رصد مدارس برای اطمینان از ایمنی بهداشتی کامل و صددرصدی فضاهای آموزشی استان مرکزی در دستور کار استانداری قرار گرفته است تا آموزش حضوری در شرایط بهداشتی ایمن و به دور از هرگونه خطر برای دانش آموزان برگزار شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بازدهی آموزش های حضوری بیشتر از آموزش های مجازی است، بر همین اساس تلاش می‌شود از ابتدای مهرماه شرایطی فراهم شود که فرایندهای آموزشی در مجموعه آموزش و پرورش استان مرکزی به صورت حضوری برگزار شود.

استاندار مرکزی تصریح کرد: در این راستا نیاز است دانش آموزان در تمامی دوره ها همکاری و هماهنگی لازم را با معلمان داشته باشند، تا زمینه برگزاری آموزش به صورت حضوری و به دور از هرگونه نگرانی فراهم شود.

 

آموزش و پرورش استان استان مرکزی دانش آموزان والدین سال تحصیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر