کد خبر: 963324 A

رئیس دادگستری کل البرز:

رئیس شورای عالی قضایی البرز با اشاره به اینکه نحوه اقدام برخی از دستگاه‌های خدمت رسان، تغییر کاربری‌ها را تسهیل می کند، اظهار داشت: با همکاری تمامی دستگاه‌های متولی سعی خواهیم کرد ضمن حمایت از تولید در بخش کشاورزی، با هرگونه سواستفاده از ظرفیت های قانونی مقابله کنیم.

به گزارش ایلنا از البرز، حسین فاضلی هریکندی، ضمن بازدید از منطقه موسوم به دره نوربخش در منطقه هلجرد کرج با اشاره به اینکه نحوه اقدام برخی از دستگاههای خدمت رسان، تغییر کاربری ها را تسهیل می کند گفت: متاسفانه برخی افراد به بهانه راه اندازی واحد تولیدی و کشاورزی اقدام به اخذ مجوز خدماتی از قبیل برق و گاز می کنند ولی عملا از این انشعابات برای ایجاد زیرساخت در تغییر کاربری استفاده می کنند که در منطقه مورد بازدید هم از این شیوه استفاده شده است.

رئیس شورای عالی قضایی البرز متذکر شد: با همکاری تمامی دستگاههای متولی سعی خواهیم کرد ضمن حمایت از تولید در بخش کشاورزی، با هرگونه سواستفاده از ظرفیت های قانونی مقابله کنیم.

فاضلی هریکندی با اشاره به اتمام موعد قانونی اعطای انشعاب موقت به مستحدثات غیر مجاز اظهار داشت: بر اساس مصوبات قرارگاه صیانت از بیت المال و مقابله با تغییر کاربری باید ظرف مهلت تعیین شده انشعابات بلاتکلیف جمع آوری شوند که اجرای دقیق این مقررات به دقت توسط دادگستری استان رصد خواهد شد.

تغییر کاربری اراضی کشاورزی و ساخت و سازهای غیرمجاز در البرز دادگستری کل البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر