کد خبر: 963188 A

فرماندار رشت در نشست با مدیر کل پست گیلان، تاکید کرد؛

فرماندار رشت با اشاره به اهمیت اجرای پروژه استانداردسازی آدرس اماکن از سوی اداره پست، تاکید کرد: شهرداری ها و بخشداری‌ها برای اجرایی شدن این طرح، همکاری لازم را با اداره پست داشته باشند.

به گزارش ایلنا از رشت،علی فتح اللهی فرماندار شهرستان رشت در نشست با مدیرکل پست استان گیلان با بیان اینکه اعتماد مردم بالاترین سرمایه اداره پست است، افزود: این اعتماد در طی سالیان سال ارتباط و تعامل مثبت بین مردم و پست ایجاد شده است.

وی با اشاره به نقش آفرینی پست پس از بحران کرونا در زمینه تحویل کالاهای مورد نیاز مردم به در خانه، افزود: با بهره گیری از نوآوری، پست می تواند با ارائه خدمات جدید در سطح کشور پیشتاز باشد.
فرماندار رشت ادامه داد: خوشبختانه به‌رغم کاهش مرسولات پستی، اداره پست با توسعه خدمات جدید و به روزرسانی خود توانست همچنان نقش محوری خود را حفظ کند.
 فتح‌اللهی با اشاره  به اهمیت اجرای پروژه استانداردسازی آدرس اماکن از سوی اداره پست، تاکید کرد: شهرداری‌ها و بخشداری ها  در راستای اجرایی شدن این طرح، همکاری لازم را با اداره پست داشته باشند.
مدیر کل پست گیلان نیز در این نشست با اشاره به توسعه خدمات پست به ویژه در حوزه خدمات اینترنتی و خرید و فروش های اینترنتی، گفت: بعد از بحران کرونا شاهد جهش در نقش آفرینی پست در حوزه خدمات اینترنتی و تحویل اینترنتی کالاها به ویژه در سطح استان گیلان بودیم تا جایی که استان گیلان پس از استان تهران، بیشترین فعالیت را در این زمینه داشته است.
مهدی سبحانی اجرای پروژه استانداردسازی آدرس  اماکن را از جمله طرح های در دست اجرای اداره پست عنوان کرد و افزود: اجرای مناسب این طرح نیازمند حمایت فرمانداری و همکاری شهرداری ها است.
 

 

استان گیلان خرید و فروش سرمایه شهرداری فرماندار شهرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر