کد خبر: 962752 A

محمد ابراهیم عصارزاده، مدیر تیم والیبال شهرداری قزوین به حواشی این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا در قزوین، محمدابراهیم عصارزاده در نامه‌ای که عصر پنجشنبه یک نسخه از آن در اختیار خبرگزاری ایلنا مرکز قزوین قرار گرفت، نوشته شده است: با توجه به اینکه واریز هرگونه مبلغی از مبادی شهرداری نیاز به مجوز شورای محترم اسلامی شهر قزوین است این مبلغ خارج از مصوبات شورا بوده است.

لذا پس از هماهنگی های لازم شهردار محترم قزوین با اعضا کمیسیون ورزش و ریاست محترم شورای اسلامی شهر نسبت به واریز مبلغ از مبادی قانونی اقدام کرده تا در اولین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر لایحه دو فوریتی مطرح و مصوب شود.

از تمام ورزش دوستان و دلسوزان والیبال تقاضای سعه صدر داشته و همچنین در انتها از شهردار محترم و اعضای محترم شورای شهر که حامی و پشتیبان تیم های ورزشی بودند کمال تشکر را دارم.

گفتنی است روز گذشته؛ سیدمیلاد تقوی دبیرکل فدارسیون والیبال در گفتگو با ایلنا با بیان اینکه تیم شهرداری قزوین از لیگ برتر والیبال کنار گذاشته شد، بیان کرد: در جلسه قرعه کشی و به دفعات مکرر اعلام‌کردیم که تیم هایی که تعهدات مالی خود را تعیین و تکلیف نکنند حاشیه امنیت ندارند و تیم قزوین هم به دلیل عمل نکردن به تعهدات مالی خود از لیگ برتر کنار گذاشته شد.

شورای اسلامی شهر شورای شهر شهرداری لایحه والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر