کد خبر: 962687 A

عباس نژاد مطرح کرد:

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: پایش واحدهای صنعتی این استان بصورت شبانه روز و مستمر در دستور کار است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حسن عباس‌نژاد  با اعلام این مطلب افزود: با توجه به مکاتباتی که به مسئولان واحدهای تولیدی صورت گرفته، در تلاشیم که ملاحظات زیست محیطی در حوزه کنترل آلودگی های آب، خاک و هوا مورد توجه قرار گیرد.

وی یادآورشد:  با افتتاح تصفیه خانه پساب در واحدهای صنعتی که نیاز به احداث تصفیه خانه دارند، علاوه بر صرفه جوی در مصرف آب، پساب تصفیه خانه پس از تصفیه به چرخه مصرف شرکت‌ها بازگشته که این امر به صرفه جویی در مصرف آب و توسعه فضای سبز شرکت‌ها کمک می کند.

مدیرکل محیط زیست استان قزوین به بهره برداری از سه پروژه محیط زیستی پایش آنلاین، تصفیه خانه پساب و  فیلتراسیون و اسکرابر در صنایع استان قزوین بمناسبت هفته دولت اشاره کرد و گفت : این واحدها در راستای کاهش میزان آلودگی آب، خاک و هوا اقدام به احداث تصفیه‌خانه، نسب سیستم فیلتراسیون و اسکرابر و سیستم آنلاین کرده اند که افتتاح و راه اندازی شد.

وی تصریح کرد: رعایت ضوابط و مقررات زیست محیطی در واحد های صنعتی تعامل و همکاری همه جانبه را می طلبد تا واحدهای صنعتی بدون هیچ دغدغه ای به تولید مشغول باشند و محیط زیست استان نیز تخریب نشود.

استان قزوین حفاظت محیط زیست خاک شبانه روزی محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر