کد خبر: 962411 A

مدیر عامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران به همراه اعضای هیئت مدیره از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بازدید کرد.

به گزارش ایلنا از البرز، رمضان علی سبحانی فر به همراه اعضا هیئت مدیره روز چهارشنبه، دوازدهم شهریور ماه از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بازدید و با مدیر عامل این منطقه دیدار و گفتگو کرد.

وی در حاشیه این بازدید اظهار داشت : یکی از برنامه های شرکت پست انتقال هاب پستی کشور به منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام است که در صورت تحقق این موضوع تحولی در سیستم پستی کشور ایجاد خواهد شد . 

نادر ثناگو، مدیر عامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، اضافه کرد: مطالعاتی با هدف انتقال مبادلات کشور در بخش پست و تبدیل آن به هاب پستی به پیام صورت گرفته که موجب رونق هر چه بیشتر شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران خواهد شد . 

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام در این دیدار ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از فعالیت های شرکت پست در منطقه گفت: مجموعه پیام از حضور شرکت پست در منطقه ویژه اقتصادی پیام استقبال می کند و برای عملیاتی شدن پروژه های این شرکت از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد .

 

فرودگاه پیام البرز مدير عامل شركت ملي پست جمهوري اسلامي ايران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر