کد خبر: 962119 A

استاندار آذربایجان شرقی مطرح کرد:

استاندار آذربایجان شرقی گفت: مردم آذربایجان و بسیاری از هموطنان، منتظر پیروزی تراکتور در مقابل استقلال تهران و کسب عنوان قهرمانی در جام حذفی هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، استاندار آذربایجان شرقی با حضور در محل تمرین تیم فوتبال تراکتور با کادر فنی و بازیکنان این تیم به گفتگو پرداخت.

محمدرضا پورمحمدی در حاشیه بازدید خود از تمرین تیم فوتبال تراکتور گفت: چشم امید مردم استان و بسیاری از هموطنان در سراسر کشور به درخشش تیم فوتبال تراکتور در بازی فینال جام حذفی است.

وی افزود: به رغم بسیاری از محدودیت ها و بویژه مشکلات ناشی از کرونا، بازیکنان این تیم از همدلی و روحیه  بسیار خوبی برخوردار هستند.

وی ادامه داد: امیدواریم روز پنجشنبه و در بازی حساس فینال جام حذفی فوتبال کشورمان، شاهد درخشش بازیکنان غیرتمند و شایسته این تیم در مقابل استقلال تهران باشیم.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با آرزوی موفقیت و سلامتی برای بازیکنان، کادر فنی و سایر عوامل این باشگاه عنوان کرد: وحدت و همدلی، رمز اصلی موفقیت در هر کاری است و مطمئن هستم که بازیکنان تراکتور برای سربلندی و موفقیت در بازی روز پنج شنبه نیز نهایت تلاش خود را به کار می گیرند.

میرمعصوم سهرابی، مدیرعامل باشگاه تراکتور نیز در این دیدار با قدردانی از حضور استاندار در تمرین تراکتور از روحیه بالای تیم برای کسب عنوان قهرمانی خبر داد و عنوان کرد: همه اعضای تیم همدل و با روحیه بالا درصدد آوردن جام قهرمانی به تبریز هستند و انشالله با دعای خیر هواداران به این مهم دست خواهیم یافت.

لازم به ذکر است، دیدار فینال جام حذفی فوتبال کشور بین دو تیم تراکتور و استقلال، از ساعت 18:15 روز پنج‌شنبه - 13 شهریور ماه - در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار می‌شود.

آذربایجان شرقی استقلال جام حذفی کادر فنی و بازیکنان کسب عنوان قهرمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر