کد خبر: 962043 A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر زنجان خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: طی 10روز گذشته تیم های امداد و نجات هلال احمر استان به 103نفر متاثر از 22 حادثه امداد رسانی کردند.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از زنجان، شهرام میرزایی با اعلام این خبر ، گفت: از اول تا 10 شهریور ماه 22 مورد حادثه در سطح استان زنجان اتفاق افتاده و 103 نفر متاثر از حوادث بودند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، ادامه داد: از این تعداد حادثه 19 مورد مربوط به حوادث جاده ای و شهری در استان زنجان بود.

وی گفت: امدادگران زنجانی علاوه بر این حوادث از یکم تا دهم شهریور امسال در حوادث کوهستان، آتش‌سوزی مراتع و غرق شدگی در سدهای خاکی استان نیز خدمات ارائه کرده اند.

 میرزایی، همچنین مصدومان ناشی از حوادث بیان شده را 37 نفر بیان کرد و افزود: هفت مصدوم مصدوم توسط نیروهای امداد و نجات هلال احمر برای مداوا به مراکز درمانی استان زنجان منتقل شده اند.

 وی یادآوری کرد: در این 22 حادثه چهار نفر فوت کرده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در این مدت بیان شده 42 تیم عملیاتی با 110 نیرو و 22 دستگاه آمبولانس به این ماموریت ها اعزام شده اند.

میرزایی ادامه داد: 22 خودرو نجات و چهار دستگاه خودروی کمک دار سبک در این عملیات های امداد و نجات جمعیت هلال احمر بکار گیری شده است.

وی تاکید کرد: هموطنان در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث می توانند با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز تماس برقرار کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان /شهرام میرزایی/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر