کد خبر: 961678 A

جانشین فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند حفاری غیرمجاز در شهرستان سنقر و کلیایی خبر داد و گفت: در این راستا 7 نفر نیز دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار  ایلنا از کرمانشاه ، سرهنگ جمال سلمانی اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس از اینکه عده‌ای در یکی از روستاهای دهستان فارسینج مشغول حفاری به شکل غیرمجاز هستند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. 

وی ادامه داد: به دنبال دریافت این گزارش تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شده و مشاهده کردند اعضای یک باند با وسایل و تجهیزاتی که همراه دارند به قصد یافتن گنج و وسایل قیمتی در حال حفاری زمین هستند. 

سرهنگ سلمانی تصریح کرد: ماموران با مشاهده این صحنه به سرعت نسبت به دستگیری هر 7 عضو باند اقدام و آنها را به پاسگاه انتقال دادند. 

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از کشف یک دستگاه بیل مکانیکی ودیگر وسایل حفاری خبر داد و گفت: یک دستگاه تریلی و 3 دستگاه خودروی سواری خودرو متعلق به اعضای باند نیز توقیف و روانه پارکینگ شد. 

وی در پایان از برخورد قاطعانه پلیس با حفاران غیرمجاز و متعرضان به عرصه میراث فرهنگی خبر داد و گفت: مجرمان امروز از کمترین امنیت در استان برخوردار نیستند و برخوردهای لازم به آنها به عمل می آید.

 

دستگیری حفاری غیر مجاز شهرستان سنقر کلیایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر