کد خبر: 961311 A

فرمانده انتظامی شهرستان قوچان از شناسایی و دستگیری ٢ مخل نظم و امنیت که با عربده کشی و ایجاد نزاع خیابانی اقدام به ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان کرده بودند، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قوچان، سرهنگ قدیر مصرخانی در تشریح این پرونده بیان کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر حضور ٢مخل نظم و امنیت در سطح حوزه استحفاظی که چند روز قبل با عربده کشی، نزاع و درگیری خیابانی و ضرب و جرح با استفاده از چاقو و چماق اقدام به ایجاد رعب و وحشت در سطح شهر کرده بودند ، پی گیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی در ادامه همچنین افزود:ماموران پلیس امنیت عمومی با همکاری ماموران کلانتری ١١ طالقانی و با اشراف اطلاعاتی، مخفیگاه این٢ متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی آنها را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قوچان با اشاره به اعتراف افراد دستگیر شده به بزه ارتکابی وتحویل آنها به مراجع قضایی و ضمن تقدیر و تشکر از همکاری شهروندان و همچنین حمایت دستگاه قضایی از پلیس، خاطرنشان کرد : اجازه نخواهیم داد کسی آسایش مردم را برهم زده و مخل نظم و امنیت جامعه باشد، و یکی از ماموریت های مهم پلیس برخورد جدی با اراذل و اوباش است و مطمئنا در مقابل این افراد قانون شکن با اقتدار ظاهر می شویم.

اراذل و اوباش فرمانده انتظامی شهرستان قانون ماموران پلیس نظم و امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر