کد خبر: 961196 A

یک مقام مسئول خبرداد:

رئیس شعبه تأمین اجتماعی دیواندره گفت: درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش ایلنا، زاهد رسولی گفت: مراحل ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی این شهر ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا سه ماه آینده تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

رسولی افزود: اعتبار پیش بینی شده برای احداث این درمانگاه که در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع در شهرک اندیشه در دست ساخت است ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است.

وی گفت: راه‌اندازی این درمانگاه از نیاز‌های مردم بویژه بیمه شدگان و دغدغه مسئولان بود که اسفند سال ۹۵ کلنگ آن بر زمین زده شد.

رسولی گفت: زمین مورد نظر برای احداث این درمانگاه با پیگیری‌های انجام شده توسط شهرداری و شورای اسلامی دوره چهارم به سازمان تأمین اجتماعی واگذار شد.

رئیس تأمین اجتماعی دیواندره ادامه داد: راهبرد سازمان تامین اجتماعی همواره خدمت به مردم در مناطق محروم بوده تا پاسخگویی مطالبات بیمه شدگان باشد.

رسولی گفت: سازمان تأمین اجتماعی در دولت تدبیر و امید تلاش کرده در راستای خدمت افزایی و خدمت رسانی به مخاطبین خود که جامعه کارگری، مستمری بگیران و بازنشستگان هستند در بخش درمان خدمات بیشتری ارائه دهد.

وی با اشاره به اتمام کار ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی و اینکه مشکل انشعابات آب، برق و گاز نیز بزودی برطرف می‌شود، تاکید کرد: انتظار می‌رود دستگا‌های خدمات رسان برای واگذاری انشعابات همکاری لازم را داشته باشند تا خدمات رسانی این درمانگاه دچار مشکل نشود.

رئیس تأمین اجتماعی شهرستان به خدمات رایگان این درمانگاه برای بیمه شدگان اشاره کرد و افزود: در حال حاظر ۳۰ هزار نفر بیمه شده در شهرستان وجود دارد که در این درمانگاه به آن‌ها خدمات درمانی و تخصصی سرپایی ارائه خواهد شد.

تامین اجتماعی جامعه درمان زمین سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر