کد خبر: 961062 A

معاون سازمان صمت استان خبر داد:

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در راستای رعایت دستورالعمل‌های مقابله با بیماری کرونا، حمایت از حقوق مصرف کنندگان و جلوگیری از گرانفروشی، ۲۵ مجتمع خدماتی و رفاهی قزوین مورد بازرسی و نظارت قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، علی اکبر کبیری روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: این بازرسی‌ها در قالب گشت مشترک با حضور نمایندگان دستگاه‌های دامپزشکی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، اداره کل بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

وی اضافه کرد: طی این بازدیدها برای چهار واحد صنفی شامل رستوران، خواروبارفروشی و کافی شاپ برگه گزارش بازرسی تنظیم شد و جهت رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

کبیری خاطر نشان ساخت: همچنین در این گشت مشترک به سه واحد صنفی به علت رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی اخطار پلمب داده شد.

این مسئول اضافه کرد: نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی استان قزوین در رسته‌های مختلف با حضور دستگاه‌های متولی به صورت مستمر و منظم برگزار می‌شود تا از تخلفات صنفی مانند رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی، درج نکردن قیمت و گرانفروشی جلوی به عمل آید.

 

حقوق دانشگاه علوم پزشکی سازمان صنعت معدن و تجارت استان گرانفروشی مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر