کد خبر: 960749 A

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز خبر داد:

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: ۵۶ بیمار با علائم کووید ۱۹ از دیروز تا امروز ۹ شهریورماه در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

به گزارش ایلنا، فتحی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز با بیان اینکه در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۳۶۴ نفر به صورت سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی استان با علائم مشکوک به کرونا مراجعه کرده اند که ۵۶ مورد در بیمارستان‌ها بستری شده اند، گفت: مجموع کل موارد بستری شامل قطعی، محتمل و مشکوک از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۱۵ هزار و ۲۶۲ نفر بوده که از این تعداد ۱۴ هزار و ۷۳۲ نفر مورد قطعی مثبت و بستری بوده اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۴۰۴ نفر شامل موارد قطعی، محتمل و مشکوک در مراکز درمانی بستری هستند، افزود: از این تعداد ۱۳۸ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند.

فتحی با اشاره به اینکه تعداد ۹۷ بیمار بستری شده جوان و پایین‌تر از سن پنجاه هستند، گفت: تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۱۱ نفر رسیده‌است.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۹۳۸ نفر رسیده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز در پایان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۳هزار و ۹۰۲ نفر از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۳۲ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

استان البرز بیمارستان مراکز درمانی بیماران بستری شده دانشگاه علوم پزشکی البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر