کد خبر: 960441 A

همزمان با هفته دولت صورت گرفت؛

بخشدار کدکن خراسان رضوی گفت: همزمان با هفته دولت ، پروژه های عمرانی در این بخش به بهره برداری رسید.

احمد محمدی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در تربت حیدریه با اشاره به اینکه به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا مراسم افتتاح و کلنگ زنی در بخش کدکن انجام نشد، گفت: 17 پروژه با اعتبار یک میلیارد و 661 میلیون و 500 هزار تومان شامل جدول‌گذاری و بهسازی معابر در روستاهای بُرس و دافی، بهسازی مسیر انتقال آب درباغات زروند شهر کدکن، بهسازی غسالخانه روستاهای چولانک و تلخ بخش، خانه ورزش روستای نوزه ، بوستان‌های محلی در شهر کدکن و روستای دافی، ساختمان دهیاری روستاهای حصاریزدان و نوزه ، احداث جاده بین مزارع زروند و ... به بهره برداری رسید.

بخشدار کدکن در خصوص مجموع اعتبارات اختصاص داده شده به پروژه های هفته دولت بخش کدکن افزود: مجموع اعتبارات در هفته دولت ، 7 میلیارد و 361 میلیون و 500 هزار تومان است که از این اعتبار مبلغ 5 میلیارد و 700 میلیون تومان مربوط به شروع ۳ پروژه بهسازی مسیر ارتباطی کدکن به رباط سنگ، دیوار ساحلی شهر کدکن و انعقاد تفاهم نامه احداث مدرسه استثنایی است.

بخش کدکن دارای ۱۷ روستا و حدود ۱۴ هزار نفر جمعیت با وسعت تقریبی ۸۰۰ کیلومترمربع در ۶۵ کیلومتری شمال غربی مرکز شهرستان تربت‌حیدریه واقع است.

جدول خراسان رضوی دولت روستا ب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر