کد خبر: 960429 A

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: توسعه زیرساخت‌ها و تقویت نیروی انسانی مورد نیاز بخش بهداشت و درمان در هرمزگان مورد تاکید استاندار است و تمامی ظرفیت‌ها را جهت بهبود و ارتقای وضعیت درمان استان بسیج کرده است.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، نازنین شیبانی تذرجی در آیین بهره برداری از ۲۵ تخت درمانی جدید در بیمارستان خلیج فارس بندرعباس، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام ماه محرم و نیز گرامیداشت هفته دولت، اظهار کرد: از ابتدای حضور دکتر همتی در استان هرمزگان اقدامات و پیگیری‌های زیادی از سوی استاندار جهت ارتقا درمان و بهداشت انجام شده و اقدامات مهمی در این راستا در حال انجام است.

وی ادامه داد: در این راستا تمامی امکانات و تامین منابع و اعتبارات برای تکمیل پروژه بیمارستان ۵۳۱  تختخوابی بندرعباس تا پایان امسال بکارگرفته شده است.

 شیبانی، عملکرد بیمارستان خلیج فارس در بخش مادران باردار پر خطر در شیوع بیماری کرونا را رضایت بخش دانست و افزود: امید است زیرساخت های درمانی تامین اجتماعی به سراسر هرمزگان برسد که همه بتوانند از این بخش درمانی نیز بهره مند شوند.

معاون استاندار در پایان به خدمات ارزنده تلاشگران حوزه بهداشت و درمان استان هرمزگان در زمان شیوع بیماری کرونا  اشاره و از زحمات آنها قدردانی کرد.

بسیج بهداشت و درمان درمان نیروی انسانی هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر