کد خبر: 960417 A

شب پرحادثه در استان مرکزی؛

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت : سه فقره حادثه رانندگی در آزاد راه ساوه همدان یک کشته و 25 مصدوم برجا گذاشت .

به گزارش ایلنا، بهرام صیدی در تشریح این حوادث افزود: در تصادف بین سه دستگاه خودروی سواری پژو 405 با یک دستگاه پژو 206 در آزاد راه ساوه  - همدان چهار نفر مصدوم شدند که تیم عملیاتی اورژانس نوبران  به مرکز درمانی ساوه منتقل کردند.

وی با اشاره به برخورد 2 دستگاه پراید در این محور هم افزود : در این حادثه که 13 مصدوم بر جای گذاشت، تیم های عملیاتی اورژانس نوبران، غرق آباد و تجرک استان همدان پوشش درمانی پیش بیمارستانی این حادثه را انجام دادند، که 2 تن از مصدومان در محل حادثه درمان سرپایی و ۱۱ مصدوم دیگر به بیمارستان شهید مدرس ساوه منتقل شدند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شب گذشته را یکی از پرحادثه ترین سوانح ترافیکی پنج ماه نخست سال در آزاد راه ساوه - همدان بیان کرد و گفت : در کیلومتر ۷۶ آزادراه ساوه - همدان حادثه سوم با برخورد 2 دستگاه پرشیا و یک دستگاه پراید رقم خورد تا ۶ مصدوم این حادثه را پس از اقدامات پیش بیمارستانی ، با کمک تیم های عملیاتی اورژانس نوبران و سیلجرد به مراکز درمانی ساوه منقل شدند.

در حادثه ای دیگر در محور قدیم ساوه - همدان هم انحراف خودروی سواری ال 90، به فوت یک نفر و مصدومیت 2 نفر دیگر منجر شد.

آزاد راه استان مرکزی فوریت های پزشکی همدان حادثه رانندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر