کد خبر: 960361 A

جانشین قرارگاه پلیس راه قزوین خبر داد:

جانشین قرارگاه پلیس راه قزوین گفت: ترافیک مقطعی نیمه سنگین در لاین شمالی آزادراه‌های استان قزوین همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرهنگ قدرت حسنی با اعلام این خبر گفت: متاسفانه به‌رغم توصیه مسئولان بهداشتی کشور مبنی بر در خانه ماندن و سفر نکردن به علت شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز این بیماری در بسیاری از استان‌های شمالی کشور، از ۲ روز گذشته همچنان شاهد افزایش سفرها و ترافیک در سطح راه‌های استان هستیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه علت بیشتر تصادفات جاده‌ای مربوط به رعایت نکردن فاصله طولی به وقوع می‌پیوندد لذا از رانندگان درخواست داریم تا هنگام رانندگی ضمن صحبت نکردن با تلفن همراه و سرنشینان خودرو، رعایت فاصله با خودرو مقابل را داشته باشند.

سرهنگ حسنی اضافه کرد: به رانندگان توصیه می‌شود تا در صورت خستگی و خواب آلودگی بلافاصله در نخستین توقفگاه جاده‌ای به استراحت پرداخته و سپس ادامه مسیر دهند.

به گفته این مسئول انتظامی، رانندگان همچنین در طول رانندگی از خوردن و آشامیدن، انحراف و تغییر مسیر ناگهانی خوددداری کرده و نسبت به بستن کمربند ایمنی خود و سرنشینان دقت داشته باشند.

۵۷ تیم خودرویی محسوس و نامحسوس پلیس راه قزوین تا سه‌شنبه هفته آینده به صورت آماده‌باش، تردد خودرهای عبوری در سطح جاده‌های اصلی و فرعی این استان را زیر نظر خواهند داشت. 

 

استان قزوین پلیس راه ترافیک تلفن همراه ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر